Reklama

Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!

Zaczęty przez peterskin, 28-09-2005, 17:33:55

moogoom

Cytat: erykbp w 24-04-2019, 05:43:56

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Na imie mam Eryk a mieszkam w Białej Podlaskiej.
Przygotowuje się do zrobienia pierwszego noża.
Dużo czytam i zbieram narzędzia.
Pozdrawiam

Witaj Eryku na forum knives !

Cieszymy się, że z takim zapałem startujesz.
Dobrych specjalistów od produkcji ostrego, nigdy za wiele.
Czytaj, ucz się i pracuj dzielnie, bo mnóstwo potencjalnych klientów czeka...
Również z tego forum. :-)

A teraz zapraszam do aktywnej dyskusji i pełnego uczestnictwa w życiu tej społeczności.
:-)


erynnis

Witajcie wszyscy!
Jestem z Warszawy, nazywam się Olga. i słuchajcie,  NIE ZBIERAM NOŻY! Kolekcjonuję... lalki  :rotfl: Ale tak się złożyło, ze spadła mi na głowę kolekcja zmarłego syna koleżanki mojej mamy ( co za perturbacje & komplikacje!) toteż melduje się u Was, aby zrozumieć, o co chodzi z tymi nożami, nauczyć się, z której strony jest ta ostra część noża, odkryć, który mi się najbardziej podoba et cetera... a na razie mogę Wam tylko opowiedzieć o lalkach :)
niedługo założę wątek o "moich" nożach z najgłupszymi pytaniami świata i wtedy proszę, nie bijcie...:)


junasz

Spoko, wyjdziesz z tego cała i bez śladów pobicia.  :) No i witam na najciekawszym forum wszechświata.  ;-)

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Citizen123

Witam. Na wstępie chciałbym pozdrowić wszystkich członków grupy.
Nazywam się Jakub mieszkam w woj. Pomorskim mam 16 lat. Forum anonimowo przeglądałem codziennie od około roku. Nożami interesuję się od kilku lat. Mój pierwszy lepszy nóż kupiłem pięć lat temu i był to Victorinox Hunter XT. Niestety pół roku temu go zgubiłem. Aktualnie posiadam kilka noży ale planuje powiększyć swój zbiór. W wolnych chwilach lubię szkicować, spacerować po lesie, jeździć na ogniska, robić zdjęcia nożom, majstrować coś przy nożach czy wykonywać pracę w drewnie. Ostatnio zrobiłem sobie drewniane okładki do starego scyzoryka od Gerlacha. Kocham noże dlatego postanowiłem przedstawić się tu aby móc wspólnie z wami dzielić się tą wspaniałą pasją, oglądać wasze zacne kolekcje oraz poszerzać swoją wiedzę. Mam nadzieję, że pomimo wieku zostanę miło przyjęty.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka


vonosten

Witamy serdecznie, wiekiem się nie przejmuj, przekrój wiekowy na forum jest spory ;) na pewno się dogadamy.

BHP i ppoż - usługi, dokumentacja, szkolenia, oceny ryzyka, instrukcje...

liana

@erynnis Witaj!
kolejna dziewczyna z Warszawy, czyli jest super.Tym, że nie zbierasz noży się nie przejmuj: zaczniesz! Daję Ci jakieś 2, góra 3 lata (wiem po sobie) To towarzystwo wciąga! :)

-Spotkajmy się
-Nie znam cię
-Ja Ciebie też nie znam, też ryzykuję, wezmę nóż, ty też weź

Milosz190

#6106

Jestem milosz i jestem z pomiędzy Krakowa i Katowic (ok godz by dojechać w 2 miejsce) mnie też  wciągnęły noze moim pierwszy lepszym był vicek spartan lat mam 15
Lubie czytać te forum
i macie tu świetne towarzystwo  8D


moogoom

#6107
Cytat: Milosz190 w 14-05-2019, 19:32:39

Jestem milosz i jestem z pomiędzy Krakowa i Katowic (ok godz by dojechać w 2 miejsce) mnie też  wciągnęły noze
Lubie czytać te forum
i macie tu świetne towarzystwo  8D

Witaj Miłoszu !

Super widzieć Cię w szeregach użytkowników tego forum.
Cieszymy się, że jesteś z nami i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu innych, Tobie podobnych ludzi... ;-)
A... i zastanów się gdzie masz bliżej : Kraków czy Katowice, bo w obu miastach działają lokalnie ludzie z tego forum, gdzie organizowane są również spotkania, na których można trochę fajnego sprzętu pooglądać i podotykać. :-)

Jeśli pasuje Ci Kraków, to zaglądnij tutaj: https://forum.knives.pl/index.php/board,101.0.html
Jeśli Katowice... no cóż, poszukaj sam. :-)


Xsseno

Witam wszystkich na grupie :) mam na imie Oliwier i pochodzę z okolic Torunia, swoja przygodę z nożami chce zacząć od motylków.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka


agani611

Witam wszystkich.
Mam na imię Agnieszka i mieszkam w okolicy Szczecinka w zachodniopomorskim. Nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem kolekcjonerem, ale ogólnie podobają mi się noże i zawsze mam jakiś przy sobie.


junasz

Pokłon Ci powitalny, Agnieszko.  :) Miło widzieć kolejną niewiastę na forum.

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Mr Hyde

Cześć; mam na imię Karol. Jestem z okolic Zamościa i wykuwam głównie długie klingi


moogoom

Cytat: Xsseno w 14-05-2019, 23:43:44

Witam wszystkich na grupie :) mam na imie Oliwier i pochodzę z okolic Torunia, swoja przygodę z nożami chce zacząć od motylków.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Witaj Oliwier !

Mam nadzieję, że Ci się będzie tutaj podobało i znajdziesz to czego szukasz.
Zasoby tego forum są tak ogromne, ze jeśli dobrze będziesz szukał to znajdziesz wszystko co będzie Ci potrzebne.
Zapraszamy do lektury...


moogoom

Cytat: Mr Hyde w 18-05-2019, 22:06:51

Cześć; mam na imię Karol. Jestem z okolic Zamościa i wykuwam głównie długie klingi

Cześć Karol !

Może nam coś pokażesz z tych długich "brzeszczotów" ?
Jak się poruszać po forum to już chyba wiesz, bo pierwszy post zamieściłeś tam gdzie trzeba. :-)
Pozostałe informacje odszukasz w odpowiednich działach tego forum.
Powodzenia i... dobrej zabawy !


luxman

Witam wszystkich.
Jestem Leszek z okolic Inowrocławia w kuj-pom. Forum czytam już jakiś czas, ale zarejestrowałem się niedawno. Lubię tworzyć przedmioty, a zrobienie jakiegoś noża chodziło za mną chyba kilka lat. Jako że lubię gotować, szczególnie interesują mnie noże kuchenne i właśnie zbliżam się do mety ze swoim pierwszym, ale mam nadzieję, że nie ostatnim nożem. Chciałem po prostu zrobić nóż do kuchni dla siebie.
Czy miałbym możliwość prezentacji tego, co z tego wyjdzie? Jeśli tak, to w jakim miejscu to uczynić? (Jeśli uznam, że nada się do pokazania).

Pozdrawiam,
Leszek


Mr Hyde

Cytat: moogoom w 19-05-2019, 12:16:18

Cześć Karol !

Może nam coś pokażesz z tych długich "brzeszczotów" ?
Jak się poruszać po forum to już chyba wiesz, bo pierwszy post zamieściłeś tam gdzie trzeba. :-)
Pozostałe informacje odszukasz w odpowiednich działach tego forum.
Powodzenia i... dobrej zabawy !

Próbuję wrzucić fotkę ale w żaden sposób nie mogę tego uczynić. Mogę prosić o podpowiedź?

Nudel

Cytat: Mr Hyde w 19-05-2019, 23:13:26

Próbuję wrzucić fotkę ale w żaden sposób nie mogę tego uczynić. Mogę prosić o podpowiedź?

Musisz wrzucać przez zewnętrzny serwis np. taki:
https://postimages.org/

Mr Hyde

Cytat: Nudel w 19-05-2019, 23:18:19

Musisz wrzucać przez zewnętrzny serwis np. taki:
https://postimages.org/

Dzieki za szybką odpowiedz. Będę próbował.


Nudel

Cytat: Mr Hyde w 19-05-2019, 23:31:21

Dzieki za szybką odpowiedz. Będę próbował.

Spoko. Najlepiej kopiuj i wklejaj hotlinki dla for.

Michał Piotrkowicz

#6119

Cześć wszystkim, jestem nowy na forum :) Nazywam się Michał Piotrkowicz i jestem z Warszawy. Bronią białą zajmuję się od lat - głównie mieczami japońskimi (na swoim koncie mam wykonanie kilkudziesięciu mieczy ostrych (katana), treningowych (iaito) i kilkunastu noży tanto, ich naprawy, ostrzenie i konserwację), ale nie tylko - broń biała jest moją pasją, którą chciałbym się podzielić z jak największą ilością osób, stąd moja obecność tutaj :) Z tego też powodu założyłem niedawno kanał na YouTube, na który wszystkich obecnych tutaj serdecznie zapraszam!!

https://www.youtube.com/watch?v=cy1dS8HS8hM