Reklama

GALERIA, wszystkie

Zaczęty przez lotar, 19-12-2009, 14:28:46

lotar

Witam, pomyślałem ze dobrym pomysłem będzie pokazanie w jednym wątku wszystkich moich prac, oto one i te bardzo stare i te nowe

miłego oglądania, może jak będę miał czas poukładam je jakoś :D

edyta: jednak nie wszystkie, szukam jeszcze starych fotek nożny jest tu chyba około 65

]


guevara57

Jedno nie ulega wątpliwości - masz swój styl. Poznałbym Twoje dzieła na końcu świata, szczególnie po glutach :P. Cieszy także to, że bardzo się rozwijasz.

Może nożem?

Robin_L

Mówiłem Ci już za czasów pewnego innego forum żeś zboczony - ale masz chłopie zaj...isty łeb i dryg do tego. Tak jak styl kompletnie mi nie podchodzi to umiesz zrobić coś takiego żeby przyciągało uwagę.Oł jea!

EDC : CS B&G + Swisstool , Convoy S2+, Nokia 800t Zipperfox 25

Failure is always an option

Chytrus

jak dla mnie dwa fileciaki bliźniaki oraz mieczyk, który ma na pochewce pajęczynę, są genialne  8D 8D 8D

reszta SZACUN, ale to nie mój styl  ;P

Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło. Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko JA.
Blade Brothers Member

bazyl11986

Czuję w Tobie chłopie diabła.  Genialne dzieła  :slini:

Na pohybel skurwysynom


Co posiadam i gdzie bywam


Cronosdragon

zuooo  :alien:    twoje prace są przezajebiste  8D    masz bardzo charakterystyczny 'piekielny' styl...   8D


LUCYFER

10-ta fota od góry, daj na pw. kto go ma....

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Kagemusha

Ale żeście panowie team archeologiczny stworzyli  ;P

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

LUCYFER

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

greg76

Świetne dzieła! Na Zachodzie Byłbyś kultowym, dobrze zarabiającym projektantem, a u nas możesz tylko odczytywać fascynacje na temat swoich prac  ;)


lotar

Cytat: greg76 w 24-08-2011, 14:25:03

Świetne dzieła! Na Zachodzie Byłbyś kultowym, dobrze zarabiającym projektantem, a u nas możesz tylko odczytywać fascynacje na temat swoich prac  ;)

święta racja, tylko jak dostać się na ten zachód....

djarab

Cytat: lotar w 24-08-2011, 16:50:09

tylko jak dostać się na ten zachód....

Jak, jak, normalnie, weź i wyjedź :P
a tak na poważnie, wystaw swoje prace na eBayu, albo zareklamuj sie na jakimś zagranicznym forum nożowym. Małymi kroczkami do przodu  ;)
Możesz wrzucić więcej zdjęć "Edwarda Nożycorękiego"? :D
Hanys Przodowy

drazel

fajny zbiorek. kilka fajnych tworów, kilka..mocno niepokojących ;)


Opolk231

Powiedz mi co to za broń na twoim przedramieniu.

Życie jest przecież takie proste: ile w nie włożymy tyle dostaniemy.

krzysiek_2k


kezsel

Artysta jesteś :D świetne prace  :D :D :D :D


djarab

Chyba nie dokończyłeś swojego Edka Nożycorękiego?

Hanys Przodowy

Tartakus

#17

WOW!! 8D Niektóre Twoje noże to normalnie rodem z Mordoru :D

"Zbrojenia trwają ! Nie wiem czy to jeszcze hobby czy już zajob ale była okazja więc trzeba kupić"

Moje próby: http://forum.knives.pl/index.php?topic=160048.new#new

FB: https://www.facebook.com/TartakusKnives/

Instagram: #tartakusknives

dosia

Fantastyczne !
Noże, stojaczki, kompozycję.
Miodzio !!!

dosia :)

noxos

Obcy i Predator powinni się bać. :P


survivorman

dzieła sztuki, takiego czegoś jeszcze nie widziałem :kopara:


Petrus_One

Pojechane, świetne.  :D

מיכאל ميخائيل Μιχαήλ ميخائيل Quis ut Deus!? מיכאל Μιχαήλ מיכאל ميخائيل

_Brutus

OMG  :slini: Twórcy najróżniejszych gier i filmów o takiej tematyce mogą tylko brać z Ciebie przykład  :slini:


lotar

możesz mnie im polecić :D


SlavaSvarog

Anglik: beautiful
Niemiec: shon
Rosjanin: красивый
A ja na to : JA PIE****E!

HAIL MASTER QUORTHON!

Bogi naszych Praojców
Czekając świtu śnią...

koszmarnick

Cytat: SlavaSvarog w 21-05-2013, 19:40:05

Anglik: beautiful
Niemiec: shon
Rosjanin: красивый
A ja na to : JA PIE****E!

Jestem tu nowy i wszystkie Wasze prace dla mnie to poezja. Wielki szacunek za serce i wkład pracy. Po ujrzeniu kilku fotek z tymi tu oto dziełami, chciałem napisać : o kurwa ! ja pierdole ! Ale po poście SlavaSvarog chyba nie powinienem.

1MIRO

Niestety to galeria 404, nie widze zdjec niestety.  :cry: