Reklama

Przekroje

Zaczęty przez Mat S, 27-06-2006, 09:01:11

Mat S

Warzywko 1, przekrój podłużny:

Warzywko 2, przekrój poprzeczny:

Warzywko 1 ze sprawcą obrażeń (Ikea, 8 zł, nabyty lat temu kilka):


Vercengetoryx

Skupmy się...zdjęcie przekrojonej kapusty, dla mnie bomba  :D  ;-)
Chyba kogoś inspiruje Dali, następnym razem prosimy poprzeczny przekrój truchła osła włożonego do fortepianu  ;-)

PS: Druga fotka fajna  :-)

zagajnik

A sprawca przekrojów? Bo bez niego to trochę jakby nie to forum....
PZDR    Jacek

PZDR    Jacek

Mat S

ale mnieu sie ta kapusta naprawde spodobala i nawet nic nie palilem przedtem... taka elegancka plaszczyzna z tym "drzewiastym" rysunkiem...
Drugie warzywko to seler naciowy.
A sprawca jest na trzeciej fotce. Od czasu nabycia Santoku - troche odstawiony, ale są rzeczy, ktore robi lepiej, ze wzgledu na dwukrotnie wieksza dlugosc.


wysz

Przepiękna Kapucha. :)
A rysunek nie tyle drzewiasty, co móżdżasty. :D


Mat S

#5

Vercen, co ty jesz? AM? Asino Morte (martwy osioł), jak wloscy zolnierze z WWII nazywali swoje racje zywnosciowe? ;) Ciekawe co to znaczylo naprawde? Alimenti Militari? heh...

Kozik to taki dlugawy (ponad 30 cm) kuchenniak z nierdzewki. Od ostrzenia na stalce dorobil sie juz delikatnej rekurewki, dlatego przy siekaniu ostatnio zastepuje do Ikeowe santoku za 19 zl... Ma rekojesc wygieta w dziwny sposob - niby odsuwa to dlon od deski, ale z drugiej strony jest powodem nienaturalnego wygiecia nadgarstka. Lat ma juz pare, a wciaz dziala tak, ze nie mam sie do czego przywalic - za 8 zl? Gdyby takie jeszcze byly w Ikei, kupilbym nastepnego, albo i kilka - w charakterze Pikutkow, znaczy na wyposazenie innych kuchni.

V., co to jest 8,5/21 we w sygnaturce? podajesz - na wszelki wypadek - swoj rozmiar w calach i centymetrach??? A na zdjeciach z Parady tylko ov_Darkness i Blacha figurowali... ;)


pecado

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Vercengetoryx

 :cheesey: Mat_S masz mnie
A truchło osła w fortepianie to taki wczesny twór Dalego  ;-)

Co by mnie Pecado za OT o głowę nie skrócił to powiem, że fajne fotki, ostre i dobre nasycenie barw  :-)