Reklama

Martwe

Zaczęty przez piotr-cz, 09-11-2006, 10:21:18

piotr-cz

To ja też pokażę kilka swoich "martwych" fotek... robione jeszcze tradycyjną metodą, na kliszy ;-)

...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

fall.a1

 :Dsuper, naprawde ciekawe
jak byś coś jeszcze tym sposobem z nożami zrobił to już bym wymiękł  :cheesey:


pecado

o ja...
usiadłem...

trzecie mnie się najbardziej podoba, ale wszystkie zawyżają poziom :-)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Korangar

Niesamowite...
Moje fawority to numery od 1 do 5 8D

Doszedłem dzisiaj do wniosku, że do szczęścia brakuje mi Microtecha...

zagajnik

Zdjęcie nr 2 - rewelacyjny pomysł, może ciekawsze byłoby w sepii?
Zdjęcie nr 4 - rewelacyjny pomysł, choć gdyby ten druk zdjęcia (zdjęcia!!) wychodził ze starej maszyny do pisania marki Contiental była by rewelacja.
Ogólnie, przemyślane - jak dla mnie - kompozycje, działające na wyobraźnię. Technicznie - w mojej laickiej ocenie - bez zarzutu.
PZDR    Jacek

PZDR    Jacek

piotr-cz

Cytat: zagajnik w 09-11-2006, 12:02:14

Zdjęcie nr 4 - rewelacyjny pomysł, choć gdyby ten druk zdjęcia (zdjęcia!!) wychodził ze starej maszyny do pisania marki Contiental była by rewelacja.
PZDR    Jacek

Continentala zdobyłem ostatnio, ale jest w jeszcze gorszym stanie niż maszyna na zdjęciu ;-) jak go dopracuje to może pobawie się ze zdjęciem jeszcze raz...
...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

Witia

Super!!! Ta świeczka i maszyna to klimaty jak z "1984" Orwell'a

KAŻDA MODLITWA ZOSTANIE WYSŁUCHANA, Z ZACHOWANIEM KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ

piotr-cz

#7

to jeszcze coś takiego...

...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

M.O.D.

Wsadziłeś "cebulę" do wody? :)
Czy zegarek przeżył sesję zdjęciową?

Zdjęcia mają klimat, bardzo mi się podobają.


adiblue

a jak uzyskales wzor na powierzchni zawartosci filizanki w fotce nr5?Bo wyglada jak glowa jakiegos ludozercy tyle,ze do gory nogami.Czy moze jest to zwykly zbieg okolicznosci i przed zdjeciem zwyczajnie lekko udezyles w filizanke dla uzyskania efektu fali?Calosc bardzo mi sie podoba.No i napisz co z zegarkiem :)

bo hobby nie może być protezą życia, ale jego idealnym dopełnieniem!

piotr-cz

Cytat: M.O.D. w 10-11-2006, 22:57:19

Wsadziłeś "cebulę" do wody? :)
Czy zegarek przeżył sesję zdjęciową?

Zdjęcia mają klimat, bardzo mi się podobają.

Zegarek przeżył sesję :D ustawiłem sobię wszystko na gotowo i dopiero wtedy zabawił się w nurka ;)
Wszystko trwało kilka sekund x 3 bo zrobiłem trzy zdjęcia
Cytat: adiblue w 11-11-2006, 10:01:32

a jak uzyskales wzor na powierzchni zawartosci filizanki w fotce nr5?Bo wyglada jak glowa jakiegos ludozercy tyle,ze do gory nogami.Czy moze jest to zwykly zbieg okolicznosci i przed zdjeciem zwyczajnie lekko udezyles w filizanke dla uzyskania efektu fali?Calosc bardzo mi sie podoba.No i napisz co z zegarkiem :)

Dokładnie tak wygląda... wzór powstał przez pukanie w filizankę i jest to jedno zdjecie wybrane z kilku... ale efekt rekompensuje zużyty film ;)
...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

Maciek.K

hej, zdjecia w 1 poscie rewelacja. zazdroszcze :) chociaz ja bym mojej cebulki w zyciu nie wsadzil do szklanki z woda ;-) ma zbyt dluga historie. za to to ostatnie mi sie nie podoba. mysle ze bylo by super bez tej przerobki. wiem ze na tym sie opiera to zdjecie ale jakos mi to nie pasuje. ale to w pelni subiektywna opinia.
pozdrawiam i gratuluje :-)


piotr-cz

jeszcze coś z serii...

...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

Diabelek

kompozycje poproswu powalaja na kolana, to jest pomysl na fotke a nie pstrykanie niczym Japonczyk na lewo i prawo (jak ja ;) ) duzo sie musze uczyc choc bycia artysta nauczyc sie nie da :(
gratuluje pomyslu i wykonania.

"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"
Microtech: Socom, M-Socom Combo; ER Shrapnel; Joah; PiTiN; LM Wave
SF: M6, Kroma, HS2, L1; HDS U60; Inova: X5, X0, X1 SSC&lambda

M.O.D.

Masz pomysły na zdjęcia, pełen szacunek.
Robisz zdjęcia w "starej technice", czy to świadomy wybór czy cyfrą też się posługujesz?

Prośba o więcej Twoich prac.

Pozdrawiam


kangoo

A mnie się strasznie "wyspa w filiżance" i "słoiki " podobają .


piotr-cz

Cytat: M.O.D. w 11-11-2006, 16:21:36

Masz pomysły na zdjęcia, pełen szacunek.
Robisz zdjęcia w "starej technice", czy to świadomy wybór czy cyfrą też się posługujesz?

Prośba o więcej Twoich prac.

Pozdrawiam

Bardzo lubie "starą technikę" ;) to na niej uczyłem się fotografować... nie pozwala na tak "luzackie" traktowanie tematu jak w przypadku cyfrówki (materiały kosztują a negatyw w średnim formacie ma tylko 12 klatek ;)) trzeba wiedzieć co się chce mieć na zdjęciu przed naciśnięciem migawki... Jednak przyszły takie czasy, że bez cyfry ciężko, więc też jej używam. Cyfrówką robiłem m.in wszystkie zdjęcia swoich noży... idzie wtedy dużo szybciej i taniej
...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

piotr-cz

to jeszcze coś... mniej martwe, choć trudno powiedzieć, że żywe ;)

...mężczyzna potrafi się przyzwyczaić do czegoś zrobionego z metalu, do czegoś ciężkiego, co zaczyna żyć tylko w jego rękach; i co w jego rękach zaczyna być szybkie, niezawodne i niebezpieczne...
M. Hłasko

demon

chylę czoła ... piękne.

Chwilowo nie mam czasu. Takie tam, różne...

Tu wrzucić jakiś mądry / szokujący cytat - najlepiej po angielsku lub po łacinie, ewentualnie nazwę zespołu o którym nikt nie słyszał.